ساخت انیمیشن | ایران انیمیت

info@irananimate.com
85 33 021 912 98+
Motion Graphics animation logo - موشن گرافیک لوگو

موشن گرافیک

پذیرش انواع سفارش ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی و آموزشی با کیفیت عالی و ارزان ترین قیمت.

سفارش ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک یکی از خدمات اصلی و پایه ای مجموعه ایران انیمیت بوده و خدمات تولید این سبک از انیمیشن توسط این مجموعه پذیرفته میشود، تولید انواع انیمیشن موشن گرافیک / اینفو گرافیک / موشن دیزاین با کیفیت بسیار خوب و قیمت ارزان همراه با نریشن و صداگذاری حرفه ای هم به زبان فارسی و هم انگلیسی.

تماس فوری

شما می توانید جهت سفارش سریع پروژه های موشن گرافیک یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره 85 33 021 912 98+ تماس حاصل نمایید و یا از طریق ارسال پیام به واتس آپ یا تلگرام همین شماره، برای برقراری ارتباط با ما اقدام نمایید.

پروژه های اخیر

تعدادی از پروژه های موشن گرافیک ساخته شده اخیر 

دسته بندی بر اساس کلاس

جهت تسهیل در امر انتخاب و تصمیم گیری شما مخاطبین و مشتریان گرامی و آشنایی بیشتر از خدمات تولید این مجموعه، پروژه های موشن دیزاین را بر حسب سطح کیفی، میزان خلاقیت و جذابیت بکار رفته و هزینه تولید به چهار کلاس D,C,B,A تقسیم بندی نموده ایم و در هر توضیحات هر یک به تفاوت های آن با سایر کلاس ها پرداخته ایم.

نمونه کارهای موشن دیزاین کلاس A

نمونه کارهای کلاس A، با کیفیت ترین نمونه کارهای ساخته شده توسط مجموعه ایران انیمیت بوده و تفاوت عمده این کلاس نسبت به سایر کلاس ها در  سناریو، ظاهر کاراکتر ها و تعدادشان و همچنین میزان خلاقیت و جذابیتی است که در ساخت این پروژه ها بکار رفته، از این رو برای ساخت پروژه های تبلیغاتی برای تلویزیون و فضای مجازی بسیار مناسب می باشد،

نمونه کارهای موشن دیزاین کلاس B

موشن دیزاین های کلاس B نیز، جزو نمونه پروژ های با کیفیت نسبتا خوب می باشد که از میزان و خلاقیت و جذابیت نسبتا قابل قبولی برخوردار هستند و برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای فضای مجازی بسیار مناسب می باشند.

نمونه کارهای موشن دیزاین کلاس C

نمونه کارهای کلاس C نسبت به دو کلاس A و B محتوای ساده تری را ارائه میدهند، اشکال، کاراکترها و محیط های موجود در این دسته از جزئیات کمتری برخودار بوده و از این رو بیشتر برای تولید محتوای آموزشی، ساخت ویدئو های توضیحی ( اکسپلینر ) ، ویدئو های پرزنتشین ، کلیپ های صنعتی با محتوای ساده، اینفو گرافیک های جذاب و  همچنین ساخت تیزرهای تبلیغاتی ساده تر با میزان بودجه محدود تر مناسب می باشد.

نمونه کارهای موشن دیزاین کلاس D

موشن دیزاین های کلاسی D جزوه ساده ترین و ارزان ترین نمونه کارهای مجموعه ایران انیمیت بوده لذا بیشتر مناسب پروژه های آموزشی، پرزنتیشن، اینفو گرافیک و غیره می باشد و بیشتر از ترکیب اشکال ساده دو بعدی، متون متحرک و ترزنیشن های ساده تشکیل شده، اگر به دنبال ساخت محتوای گرافیکی با ارزان ترین قیمت و اقتصادی ترین روش هستید، موشن گرافیک های کلاس D از همه مناسب تر می باشند.

موشن گرافیک چیست؟

یکی از زیر شاخه های مبحث انیمیشن، موشن گرافیک نام دارد؛ سبک خاصی از انیمیشن دو بعدی که با استفاده از تلفیق جلوه های ویژه تصویری با متون متحرک و اشکال گرافیکی در قالب محتوای ویدئویی، به تفهمیم هر چه بیشتر مخاطب جهت درک موضوعی خاص می پردازد؛ به گونه ای که به واسطه جذابیت بالایی که می تواند داشته باشد، موجب میشود بیننده با اشتیاق، تمرکز و علاقه بسیار بیشتری پی به عمق موضوع ارائه شده ببرد؛ این مدل انیمیشن در اصل به نوع ساده انیمیشن های قالبا دو بعدی اطلاق میگردد که در زمینه های مختلف نظیر تبلیغاتی، آموزشی، سرگرمی و برای رساندن منظوری خاص به مخاطب از تلفیق اشکال ساده و متن استفاده میکنند.

استفاده از موشن دیزاین چیز جدیدی نیست؛ این سبک انیمیشن تقریبا از دهه پنجاه میلادی در فیلم ها رایج شد و پس از مدتی کارایی آن در زمینه های مختلف در رسانه ها افزایش چشمگیر یافت و امروزه شاهد اهمیت و جایگاه ویژه آن خصوصا در زمینه تبلیغات و تولید مطالب آموزشی هستیم.

گفتنیست که برای موشن گرافیک از نام های مشابه دیگری نظیر  ” موشن دیزاین ” و ” اینفوگرافیک ” نیز استفاده میشود که البته تفاوت های جزئی در نوع کارایی نسبت به یکدیگر دارند که در ادامه به آن نیز خواهیم پرداخت.

کاربرد موشن گرافیک چیست؟

همزمان با پیشرفت تکنولوژی و وابستگی هرچه بیشتر نسل بشر به لوازم دیداری و شنیداری نظیر تلویزیون، کامپیوتر، در کنار وسایل ارتباطی نظیر تبلت و گوشی های هوشمند و همچنین مقوله اینترنت، شاهد طیف بسیار گسترده گردش اطلاعات گوناگون به طرق مختلف به یکدیگر هستیم.

اما گاهی اوقات نیاز داریم تا حجم نسبتا بالایی از مطالب مختلف ( آموزشی، تبلیغاتی، معرفی یک فرآیند خاص ) را در مدت زمان کوتاه و با کمترین هزینه به مخاطب خود انتقال دهیم؛ اینجاست که نقش موشن گرافیک به چشم می آید.

موشن گرافیک معمولا برای چه نوع پروژه هایی استفاده می شود؟

در اینجا به تعدادی از موارد استفاده مهم انیمیشن های موشن دیزاین خواهیم پرداخت تا هرچه بیشتر مخاطبین گرامی را با مقوله این سبک از انیمیشن و کاربرد های ویژه آن و جاهایی که می تواند به خوبی جواب دهد آشنا سازیم.