2D animation circle icon

انیمیشن دو بعدی

پذیرش انواع سفارش ساخت انیمیشن دو بعدی داستانی و تبلیغاتی با کیفیت بالا و قیمت ارزان

پذیرش سفارشات ساخت انیمیشن دو بعدی و کات اوت

مجموعه ایران انیمیت با سالها تجربه در زمینه ساخت انیمیشن های سبک دو بعدی و کات اوت، همراه با خدمات صداگذاری حرفه ای به زبان های فارسی و انگلیسی آماده پذیرش سفارشات شما مشتریان گرامی می باشد.

تماس فوری

شما می توانید جهت سفارش سریع انیمیشن یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره 85 33 021 912 98+ تماس حاصل نمایید و یا از طریق ارسال پیام به واتس آپ یا تلگرام همین شماره، برای برقراری ارتباط با ما اقدام نمایید.

پروژه های اخیر

جهت مشاهده هر یک از نمونه کارها روی آن کلیک نمایید تا صفحه اطلاعات مربوط به پروژه و ویدئوی آن برای شما باز گردد.

the danger of Dehydration of the planet 2d animation - انیمیشن دو بعدی موشن گرافیک خطر کم آبی
chiler 2d cartoon animation advertising teaser - تیزر انیمیشن دو بعدی کارتونی چیلر
The pindo 2d animated musical advertising teaser - تیزر تبلیغاتی کارتونی موزیکال دستمال کاغذی برند پیندو
Narsouz garbage bag advertising teaser - تیزر کارتونی کیسه زباله های برند نارسوز
Amlak110 cartoon teaser advertisement - تیزر تبلیغاتی کارتونی املاک 110
App maker 2D advertising teaser -تیزر تبلیغاتی دو بعدی کات اوت اپلیکیشن ساز

معرفی انواع سبک های مختلف انیمیشن دو بعدی

انیمیشن های دو بعدی دارای سبک های متفاوتی در ساخت هستند که هر یک به نوبه خود دارای جذابیت و ویژگی های منحصر به فرد می باشند که در ذیل به اختصار به معرفی هر یک خواهیم پرداخت.

انیمیشن کلاسیک دو بعدی

انیمیشن کلاسیک همان شیوه قدیمی تولید انیمیشن های دو بعدیست که با طراحی دستی ساخته می شوند و با در کنار هم قرار گرفتن فریم ها تصاویر متحرک شکل می گیرد.

انیمیشن دیجیتال

به انیمیشن های دو بعدی اطلاق می گردد که در ساختشان بجای دست از ابزارهای دیجیتال نظیر کامپیوتر و نرم افزار های مدرن نظیر ToonBoom یا After Effects استفاده می گردد و امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی رواج بسیاری در صنعت انیمیشن سازی، ساخت فیلم سینمایی و سریالی یافته اند.

انیمیشن کات اوت دو بعدی

به سبکی از انیمیشن که به شیوه مدرن دیجیتال و کامپیوتری ساخته شده و در آن کاراکتر ها از طریق مفاصلی که برایشان تعریف شده حرکات ساده ای را به صورت استاپ موشن انجام می دهند، امروزه ساخت انیمیشن کات اوت و استفاده آن در زمینه تولید انیمیشن های داستانی و تبلیغاتی مورد استقبال بسیاری قرار دارد.

موشن گرافیک

انیمیشن موشن گرافیک بیشتر شامل متحرک سازی آیتم های گرافیکی، عکس و متن برای انتقال مفاهیم مختلف می شود و استفاده از این سبک بیشتر در ساخت تیزر های تبلیغاتی، ویدئو های توضیحی و آموزشی کاربرد دارد.