Iran animate contact us - ارتباط با ما ایران انیمیت

ارتباط با ما

جهت سفارش ساخت هرگونه انیمیشن و تیزر تبلیغاتی و یا گرفتن مشاوره می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن 3385 021 0912 و با ارسال پیام به تلگرام یا واتس اپ با ما تماس حاصل نمایید. 

سوالات متداول در زمینه سفارش انیمیشن

در این بخش به تعدادی از سوالات رایج مشتریان پاسخ داده شده، اما در صورت نیاز میتوانید از طریق برقراری تماس تلفنی از مشاوره رایگان نیز بهره مند گردید.

ساخت هر پروژه چقدر زمان میبرد ؟

زمان مورد نیاز برای تکمیل یک پروژه بستگی زیادی به نوع، سناریو و تایم خود انیمیشن دارد، اما بصورت کلی میتوان گفت پروژه های زیر یک دقیقه بازه های زمانی 3 الی 7 روزه خواهد داشت.

آیا باید حضوری سفارش دهیم ؟

زمان مورد نیاز برای تکمیل یک پروژه بستگی زیادی به نوع، سناریو و تایم خود انیمیشن دارد، اما بصورت کلی میتوان گفت پروژه های زیر یک دقیقه بازه های زمانی 3 الی 7 روزه خواهد داشت.

آیا حجم فایل نهایی زیاد است ؟

خیر، گروه ایران انیمیت، با اتکا به تجارب چندین و چندساله در زمینه تولید محتوا دیجیتال، قادر به فشرده سازی حداکثری فایل های ویدئویی بدون افت کیفیت بوده و براحتی برای مشتریان قابل ارسال خواهد بود.

کیفیت تصویر پروژه ها چقدر است ؟

کیفیت و رزولوشن نهایی تمام پروژه ها، بدون در نظر گرفتن میزان هزینه و نوع کلاس مورد نظر شما، همه در سطح FULL HD 1080P می باشد. ضمن اینکه برای پروژه های خاص امکان خروجی 4K نیز میسر می باشد.

آیا صداگذاری هم انجام میدهید ؟

بله، کلیه پروژه ها همراه با صداگذاری و نریشن خدمت مشتریان گرامی ارائه می گردد.

نحوه دریافت فایل نهایی چگونه است ؟

از طرق مختلف، ارسال به ایمیل، تلگرام، واتس آپ و ...

جهت راهنمایی هرچه بیشتر شما مشتریان گرامی، در این بخش مراحل ثبت سفارش انیمیشن، به زبان ساده و اختصار توضیح داده شده.

Submit Order steps - مراحل ثبت سفارش

تعیین سطح و نوع انیمیشن

اول از هر چیز مشخص کنید که چه سبک انیمیشنی در نظر دارید به عنوان مثال ( موشن گرافیک یا انیمیشن 3D، انیمیشن تبلیغاتی، انیمیشن داستانی یا انیمیشن صنعتی و ... )

تعیین بودجه

میزان بودجه ای که برای ساخت در نظر دارید صرف نمایید را نیز مشخص نمایید.

با ما تماس بگیرید

پس از تصمیم گیری نهایی از یکی از طرق تماس تلفنی با شماره 09120213385 یا ارسال پیام به واتس اپ یا تلگرام همین شماره سفارش خود را ثبت نمایید.

آماده سازی مستندات

ارسال مستندات لازم نظیر ( لوگو ، اطلاعات متنی درباره پروژه مورد نظر ، عکس ها و تصاویر و ... ) برای ما از طریق  واتس اپ یا تلگرام.