medical animation circle icon انیمیشن پزشکی

سفارش انیمیشن پزشکی

پذیرش سفارش ساخت انواع انیمیشن پزشکی دو بعدی و 3D با قیمت مناسب و کیفیت بالا

سفارش ساخت انیمیشن پزشکی

اگر برای کنفرانس های پزشکی خود، ثبت اختراعات پزشکی و یا ساخت ویدئو های توضیحی و آموزشی نیاز به تولید انیمیشن دارید؛ مجموعه ایران انیمیت با سالیان سال فعالیت و تجربه در زمینه ساخت انواع انیمیشن صنعتی و پزشکی، پذیرای سفارشات شما مشتریان گرامی می باشد.

تماس فوری

شما می توانید جهت سفارش سریع ساخت پروژه های خود و یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره 85 33 021 912 98+ تماس حاصل نمایید و یا از طریق ارسال پیام به واتس آپ یا تلگرام همین شماره، برای برقراری ارتباط با ما اقدام نمایید.

نمونه کار های انیمیشن پزشکی

جهت مشاهده هر یک از نمونه کارها روی آن کلیک نمایید تا صفحه اطلاعات مربوط به پروژه و ویدئوی آن برای شما باز گردد.

teethes and mouth educational 2d animation - انیمیشن آموزشی اهمیت بهداشت دهان و دندان
Magnet catheter invention medical explainer animation - انیمیشن پزشکی اختراع سوند مغناطیسی

انیمیشن پزشکی چیست؟

انیمیشن پزشکی درواقع یکی از زیر شاخته های همان انیمیشن صنعتی به شمار می رود و اصطلاحا به آن دسته انیمیشن های اطلاق میگردد که با محوریت قرار دادن موضوعات تخصصی پزشکی، نظیر نمایش یک پروسه خاص، نمایش تاثیر دارو بر بدن، یا نمایش نحوه یک عمل جراحی خاص، دندان پزشکی و یا معرفی دستگاه ها و قطعات یا اختراعات در زمینه پزشکی و تشریح کاربرد موارد ذکر شده می پردازد.

کاربرد روز افزون انیمیشن های پزشکی امروزه بیشتر در سمینار ها، کنفرانس ها یا سایر پلتفورم ها از فضای مجازی گرفته تا ویدئو های آموزشی موجب شده تا بسیاری از افراد، متخصصین و مخترعین برای رفع نیاز های آموزشی و توضیحی خود به انیمیشن های پزشکی روی آورند.

یک انیمیشن پزشکی می تواند شامل محتوای غنی آموزشی باشد، به گونه ای که در ظرف چند دقیقه یا حتی ثانیه جمع زیادی از مخاطبین خود را به بهترین و رسا ترین شکل ممکن توجیح نماید.

مزایای استفاده از انیمیشن های پزشکی چیست؟

مزیت اول استفاده از انیمیشن پزشکی بجای سایر روش ها هزینه تولید نسبتا پایین تر آن می باشد. فرض کنید محصول دارویی دارید و قصد نمایش تاثیرات مثبت آن بر قسمت خاصی از بدن یک بیمار را دارید؛ در چنین حالتی، هیچ روشی بهتر از ساخت یک ویدئوی تشریحی که بتواند نحوه عملکرد دارو، واکنش بدن و سایر موارد را از زوایای مختلف و به شیوه ای واضح و رسا برساند وجود ندارد.

یا به عنوان مثال برای ساخت یک ویدئوی تشریحی یا آموزشی برای یک کنفراس تشریح جراحی عضوی از بدن یا نمایش کارایی یک اختراع پزشکی خاص، می تواند تمام نیازهای آموزشی و توضیحی برای مخاطبین را پاسخگو باشد.

در یک انیمیشن پزشکی،کلیه اتفاقات و نمایش ها در فضای مجازی رخ می دهد، برای همین نیازی به صرف خیلی از هزینه های جانبی نظیر فیلمبرداری، دوربین های گران قیمت، مواد اولیه، چیدمان و دکوراسیون و لوازم آلات پزشکی نمی باشد؛ لذا همین امر موجب صرفه جویی بسیار زیادی در هزینه های مالی و زمانی می شود.

کاربرد انیمیشن های پزشکی چیست؟

در اینجا به تعدادی از موارد استفاده مهم انیمیشن های پزشکی خواهیم پرداخت تا هرچه بیشتر مخاطبین گرامی را با مقوله این سبک از انیمیشن و کاربرد های ویژه آن و جاهایی که می تواند باز خور خوبی را به همراه آورد آشنا سازیم.