Industrial animation logo - انیمیشن صنعتی لوگو

سفارش انیمیشن صنعتی

پذیرش سفارش ساخت انواع انیمیشن صنعتی سه بعدی و دو بعدی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه

سفارش ساخت انیمیشن صنعتی

یکی دیگر از خدمات مجموعه ایران انیمیت ساخت پروژه های انیمیشن صنعتی 2D و 3D با موضوعات و سناریو های مختلف نظیر نمایش خط تولید، نمایش نحوه کارایی یک دستگاه یا سیستم خاص، معرفی اختراع، آموزش و غیره برای شرکت ها، کارخانه جات یا حتی پروژه های شخصی برای مخترعین و غیره با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می باشد. 

تماس فوری
شما می توانید جهت سفارش سریع پروژه های موشن گرافیک یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره 85 33 021 912 98+ تماس حاصل نمایید و یا از طریق ارسال پیام به واتس آپ یا تلگرام همین شماره، برای برقراری ارتباط با ما اقدام نمایید.

نمونه کار های انیمیشن صنعتی

جهت مشاهده هر یک از نمونه کارها روی آن کلیک نمایید تا صفحه اطلاعات مربوط به پروژه و ویدئوی آن برای شما باز گردد.

The Polysun UPVC Sheets 3D industrial animation - انیمیشن صنعتی ورق های یو پی وی سی پلی سان
3D Industrial of the next generation batteries - انیمیشن صنعتی نسل جدید باتری های الکترونیکی
Folding bed 3d industrial animation - انیمیشن صنعتی تخت تاشو
3D Industrial Animation of the Cooper Sheets production line - انیمیشن صنعتی شبیه سازی خط تولید ورق های مسی
3D Simulation of Tsunami industrial animation - انیمیشن سه بعدی صنعتی شبیه سازی عملکرد سونامی
انیمیشن صنعتی پرینتر لیزری رولی - Roll laser printer industrial animation
abzarsang industrial animation cover image پوستر انیمیشن صنعتی ابزارسنگ
Ultrasonic gazsouzan industrial explainer animation انیمیشن صنعتی اولتراسونیک گازسوزان

انیمیشن صنعتی چیست؟

امروزه با پیشرفت سطح علم و تکنولوژی، شاهد پدیدار شدن نیاز های جدید متناسب با این پیشرفت ها هستیم؛ یکی از مقوله هایی که این روز ها بین شرکت ها، مدیران کارخانه جات و افراد معمولی و مخترعین رایج شده بحث تولید انیمیشن صنعتی برای نمایش ویژگی های فنی و ظاهری محصولاتشان می باشد. این ویژگی ها می تواند شامل تشریح و توضیح یک محصول، آشنا سازی مخاطبین با قطعات تشکیل دهنده آن، نمایش خط تولید محصول و غیر باشد.

یک انیمیشن صنعتی میتواند شامل محتوای آموزشی برای آموزش پرسنل یک شرکت یا کارخانه نیز باشد، مثل اموزش روش کار با دستگاه ها، آشنا سازی پرسنل با خطرات احتمالی محل کار و بسیار موضوعات متنوع دیگر باشد.

همچنین این روزها ساخت انیمیشن صنعتی تشریحی برای ثبت اختراع و همچنین شرکت در جشنواره ها، تبدیل به یکی از قوانین مهم و جدایی ناپذیر برای مخترعین و کسانی که به دنبال ثبت اختراع و یا شرح ایده خود و پرزنت موفقیت آمیز مخاطبینشان هستند شده.

تفاوت انیمیشن صنعتی با تبلیغاتی چیست؟

انیمیشن های صنعتی همانطور که از نامشان پیداست بجای تبلیغات، بیشتر به معرفی جنبه های فنی، شناساندن جزئیات یک محصول و قطعات تشکیل دهنده آن، نمایش روند تولید و … با هدف توجیح مخاطبین، آموزش می باشد.

مهم ترین ویژگی انیمیشن های صنعتی چیست؟

فرض کنید محصولی برای عرضه دارید و قصد دارید ویژگی های آن، نحوه کارایی آن و حتی جزئیات قطعات سازنده آن را در یک سمینار پرزنت کرده یا حتی درون فضای مجازی به بازدید کنندگان معرفی کنید؛ اینجاست که اولین روشی که شاید به ذهن شما خطور کند تهیه یک گروه فیلمبرداری همراه با سایر تشکیلات و دردسر های جانبی در کنار هزینه های بسیار هنگفت برای ساخت ویدئوی موردنظر باشد، اینجاست که متوجه خواهید شد چقدر می تواند از بار این دردسر ها کاسته شود که اگر بجای روش های سنتی هزینه بردار، از شیوه های جدید نظیر انیمیشن صنعتی استفاده کنید.

در یک انیمیشن صنعتی، تمام اتفاقات و رویداد ها در فضای مجازی رخ داده لذا نیازی به صرف هزینه های جانبی برای آزمایش، هدر دادن مواد و … نیست، همچنین با استفاده از این روش در ارائه مطالب به مخاطبین، صرفه جویی بسیار زیادی در زمان خواهید کرد چون پرسه ساخت انیمیشن بسیار سریع تر از سایر روش ها نظیر فیلمبرداریست و همین امر باعث می شود تا هزینه تولید چندین برابر کاهش یابد.

کاربرد انیمیشن های صنعتی در کجاست؟

در اینجا به تعدادی از موارد استفاده مهم انیمیشن های صنعتی خواهیم پرداخت تا هرچه بیشتر مخاطبین گرامی را با مقوله این سبک از انیمیشن و کاربرد های ویژه آن و جاهایی که می تواند به خوبی جواب دهد آشنا سازیم.