ساخت انیمیشن | ایران انیمیت

info@irananimate.com
85 33 021 912 98+
Industrial animation logo - انیمیشن صنعتی لوگو

انیمیشن صنعتی

پذیرش سفارش ساخت انواع انیمیشن صنعتی سه بعدی و دو بعدی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه

سفارش ساخت انیمیشن صنعتی

یکی دیگر از خدمات مجموعه ایران انیمیت ساخت پروژه های انیمیشن صنعتی 2D و 3D با موضوعات و سناریو های مختلف نظیر نمایش خط تولید، نمایش نحوه کارایی یک دستگاه یا سیستم خاص، معرفی اختراع، آموزش و غیره برای شرکت ها، کارخانه جات یا حتی پروژه های شخصی برای مخترعین و غیره با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می باشد. 

تماس فوری

شما می توانید جهت سفارش سریع یا دریافت هرگونه مشاوره با شماره 85 33 021 912 98+ تماس حاصل نمایید و یا از طریق ارسال پیام به واتس آپ یا تلگرام همین شماره، برای برقراری ارتباط با ما اقدام نمایید.

پروژه های جدید

تعدادی از جدیدترین پروژه های انیمیشن صنعتی ساخته شده توسط مجموعه ایران انیمیت

دسته بندی بر اساس کلاس

جهت تسهیل در امر انتخاب و تصمیم گیری شما مخاطبین و مشتریان گرامی و آشنایی بیشتر از خدمات تولید این مجموعه، انیمیشن های صنعتی را بر حسب سطح کیفی، گرافیک و  هزینه تولید و سایر المان های کیفی به سه کلاس C,B,A تقسیم بندی نموده ایم و برای هر کلاس به تفاوت های آن با سایر کلاس ها پرداخته ایم.

نمونه کارهای کلاس A

نمونه کارهای انیمیشن صنعتی کلاس A، جزو با کیفیت ترین نمونه کارهای ساخته شده توسط مجموعه ایران انیمیت بوده و تفاوت عمده این کلاس نسبت به سایر کلاس ها اول از همه در گرافیک، نور پردازی و شیوه رندر آنها و دوم در نوع سناریو، تعداد کاراکتر و شخصیت ها ( در صورت وجود ) و سایر موارد کیفی باز می گردد. اگر در کنار توضیح و شرح محصول، قطعه، خدمات یا اختراع خود به مخاطبین، قصد تبلیغات را نیز دارید این کلاس مناسب شماست.

نمونه کارهای کلاس B

نمونه کارهای گنجانده شده در این کلاس، در کنار سطح کیفی مطلوب، هزینه تولید مقرون به صرفه تری نسبت به کلاس A داشته و به همین دلیل بیشتر مورد استقبال شرکت ها و مشتریانی که با بودجه محدود تری قصد ساخت و معرفی محصولات و خدماتشان به مخاطبین را دارند می باشد. نمونه انیمیشن های صنعتی کلاس B، بیشتر مناسب معرفی قطعات و تجهیزات یک محصول خاص، نمایش روند خط تولید، شرکت در جشنواره های ثبت اختراع، ساخت محتوای تشریحی برای ویدئو کنفرانس ها و … می باشد.

نمونه کارهای کلاس C

اگر به دنبال ساخت ویدئوی ساده توضیحی و تشریحی در مورد اختراع خود و یا خدمات و کسب و کارتان دارید و به دنبال ارزان ترین روش برای به تصویر کشیدن آن هستید، انیمیشن های صنعتی کلاس C را به شما پیشنهاد میکنیم که جزو ارزان ترین و اقتصادی ترین و مقرون به صرفه ترین نمونه کارهاست. نمونه کارهایی که در این سطح قرار دارند از میزان نور پردازی ساده تری برخودار بوده و به شیوه ساده تری رندر گرفته می شوند و همچنین قطعاتی که در این انیمیشن ها به تصویر کشیده می شوند همگی متریال های ساده تری نیز دارند؛ انیمیشنهای صنعتی در این سطح بیشتر مناسب پروژه های شخصی و کسانیست که بودجه بسیار محدودی برای ساخت دارند.

انیمیشن صنعتی چیست؟

امروزه با پیشرفت سطح علم و تکنولوژی، شاهد پدیدار شدن نیاز های جدید متناسب با این پیشرفت ها هستیم؛ یکی از مقوله هایی که این روز ها بین شرکت ها، مدیران کارخانه جات و افراد معمولی و مخترعین رایج شده بحث تولید انیمیشن صنعتی برای نمایش ویژگی های فنی و ظاهری محصولاتشان می باشد. این ویژگی ها می تواند شامل تشریح و توضیح یک محصول، آشنا سازی مخاطبین با قطعات تشکیل دهنده آن، نمایش خط تولید محصول و غیر باشد.

یک انیمیشن صنعتی میتواند شامل محتوای آموزشی برای آموزش پرسنل یک شرکت یا کارخانه نیز باشد، مثل اموزش روش کار با دستگاه ها، آشنا سازی پرسنل با خطرات احتمالی محل کار و بسیار موضوعات متنوع دیگر باشد.

همچنین این روزها ساخت انیمیشن صنعتی تشریحی برای ثبت اختراع و همچنین شرکت در جشنواره ها، تبدیل به یکی از قوانین مهم و جدایی ناپذیر برای مخترعین و کسانی که به دنبال ثبت اختراع و یا شرح ایده خود و پرزنت موفقیت آمیز مخاطبینشان هستند شده.

تفاوت انیمیشن صنعتی با تبلیغاتی چیست؟

انیمیشن های صنعتی همانطور که از نامشان پیداست بجای تبلیغات، بیشتر به معرفی جنبه های فنی، شناساندن جزئیات یک محصول و قطعات تشکیل دهنده آن، نمایش روند تولید و … با هدف توجیح مخاطبین، آموزش می باشد.

مهم ترین ویژگی انیمیشن های صنعتی چیست؟

فرض کنید محصولی برای عرضه دارید و قصد دارید ویژگی های آن، نحوه کارایی آن و حتی جزئیات قطعات سازنده آن را در یک سمینار پرزنت کرده یا حتی درون فضای مجازی به بازدید کنندگان معرفی کنید؛ اینجاست که اولین روشی که شاید به ذهن شما خطور کند تهیه یک گروه فیلمبرداری همراه با سایر تشکیلات و دردسر های جانبی در کنار هزینه های بسیار هنگفت برای ساخت ویدئوی موردنظر باشد، اینجاست که متوجه خواهید شد چقدر می تواند از بار این دردسر ها کاسته شود که اگر بجای روش های سنتی هزینه بردار، از شیوه های جدید نظیر انیمیشن صنعتی استفاده کنید.

در یک انیمیشن صنعتی، تمام اتفاقات و رویداد ها در فضای مجازی رخ داده لذا نیازی به صرف هزینه های جانبی برای آزمایش، هدر دادن مواد و … نیست، همچنین با استفاده از این روش در ارائه مطالب به مخاطبین، صرفه جویی بسیار زیادی در زمان خواهید کرد چون پرسه ساخت انیمیشن بسیار سریع تر از سایر روش ها نظیر فیلمبرداریست و همین امر باعث می شود تا هزینه تولید چندین برابر کاهش یابد.

کاربرد انیمیشن های صنعتی در کجاست؟

در اینجا به تعدادی از موارد استفاده مهم انیمیشن های صنعتی خواهیم پرداخت تا هرچه بیشتر مخاطبین گرامی را با مقوله این سبک از انیمیشن و کاربرد های ویژه آن و جاهایی که می تواند به خوبی جواب دهد آشنا سازیم.