مراحل سفارش

در این قسمت سعی کردیم به زبان ساده نحوه سفارش دهی را برای مخاطبین گرامی شرح دهیم.

در صورت داشتن هرگونه سفارش و یا گرفتن مشاوره می توانید از طریق تلفن درج شده در سایت با ما تماس حاصل نمایید و یا از طریق تلگرام/واتس اپ برای ما پیام بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ دهیم.

پس از تعیین سناریو و واریز پیش پرداخت توسط مشتری، پروژه آغاز میشود.

با اتمام پروژه، نسخه آزمایشی برای مشتریان گرامی ارسال شده و در صورت نیاز به (ویرایش های جزئی)،آن را انجام میدهیم و نهایتا با تصویه حساب پایانی، نسخه اصلی با کیفیت بالا برای مشتری ارسال خواهد شد.

نکته :

اگر در حین ساخت پروژه ، تغییرات کلی در سناریو یا دیگر بخش ها مانند ظاهر کارکتر ها یا صحنه ها از سوی مشتری اعلام گردد، هزینه بازسازی و ویرایش پروژه جداگانه دریافت خواهد شد.

  • تعیین بودجه توسط مشتری.
  • انتخاب نوع و کلاس انیمیشن مورد نیاز.
  • تعیین سناریو و زمان برای انیمیشن یا تیزر تبلیغاتی.
  • تماس با ما از طریق ( تلفنی / تلگرام / واتس آپ و ... ).
  • ارسال مستندات ( نظیر سناریو، تصاویر، لوگو و ...) از سوی مشتری.
  • انتظار تا به اتمام رسیدن و تحویل پروژه.

سوالات متداول

در این بخش به تعدادی از سوالات رایج مشتریان پاسخ داده شده، اما در صورت نیاز میتوانید از طریق برقراری تماس تلفنی از مشاوره رایگان نیز بهره مند گردید.

آیا باید حضوری سفارش دهیم ؟

تمامی سفارشات تنها بصورت دورکاری پذیرفته می شود، لذا مشتریان گرامی میتوانند از سراسر کشور با تماس تلفنی، پیام تلگرامی و یا واتس اپ از ابتدا تا انتهای پروژه با ما در ارتباط باشند.

ساخت هر پروژه چقدر زمان میبرد ؟

زمان مورد نیاز برای تکمیل یک پروژه بستگی زیادی به نوع، سناریو و تایم خود انیمیشن دارد، اما بصورت کلی میتوان گفت پروژه های زیر یک دقیقه بازه های زمانی 3 الی 7 روزه خواهد داشت.

کیفیت تصویر پروژه ها چقدر است ؟

کیفیت و رزولوشن نهایی تمام پروژه ها، بدون در نظر گرفتن میزان هزینه و نوع کلاس مورد نظر شما، همه در سطح FULL HD 1080P می باشد. ضمن اینکه برای پروژه های خاص امکان خروجی 4K نیز میسر می باشد.

آیا حجم فایل نهایی زیاد است ؟

خیر، گروه ایران انیمیت، با اتکا به تجارب چندین و چندساله در زمینه تولید محتوا دیجیتال، قادر به فشرده سازی حداکثری فایل های ویدئویی بدون افت کیفیت بوده و براحتی برای مشتریان قابل ارسال خواهد بود.

نحوه دریافت فایل نهایی چگونه است ؟

از طرق مختلف، ارسال به ایمیل، تلگرام، واتس آپ و ...

آیا صداگذاری هم انجام میدهید ؟

بله، کلیه پروژه ها همراه با صداگذاری و نریشن خدمت مشتریان گرامی ارائه می گردد.